O firmie

Lukon Poznań Sp. z o.o.

Historia firmy Lukon

Historia firmy Lukon sięga roku 2002 kiedy powstało Wydawnictwo Reklamowe Lukon z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kochanowskiego 7. W związku z rozwojem firmy i uruchomieniem drukarni siedziba firmy uległa zmianie od lipca 2005 do 30 czerwca 2009 mieściła się na ul. Wrzesińskiej 16 . Natomiast od lipca 2009 r. mieści się na ul. Pokrzywno 4 w Poznaniu. Tutaj również znajduje się studio graficzne co umożliwi naszym Klientom kompleksową obsługę na miejscu.

Nasza działalność

Oferta wydawnictwa skierowana jest do tych wszystkich którzy stawiają na jakość i oryginalność. Oferujemy kompleksowe usługi wydawniczo-reklamowe: od pomysłu poprzez projekt graficzny tekst fotografie aż po druk.

Projektujemy i wykonujemy:

Prowadzimy stałą kompleksową obsługę firm (papiery firmowe wizytówki foldery kalendarze kartki i materiały okolicznościowe).

Lukon zajmuje się również przestrzennymi formami reklamy takimi jak:

Lukon to również samodzielne wydawnictwo. Jesteśmy wydawcą: "Wielkopolska Gazeta Budowlana Dom i Wnętrze".

Ponadto, oferujemy pełen zakres usług wydawniczych (skład, łamanie, projekty typograficzne książek, albumów i czasopism, skanowanie, naświetlanie, druk. Od 2005 roku posiadamy własną drukarnię.

Prace nad powierzonym projektem wykonujemy zwykle od początku do końca, jednak na życzenie Klienta każdy z etapów pracy może stanowić niezależny element. Zapewniamy naszym Klientom pełen zakres usług, dostosowując ofertę do ich indywidualnych potrzeb.
Obsługujemy firmy działające w różnych branżach, co sprzyja nabywaniu nowych doświadczeń i wykorzystania do jeszcze efektywniejszej działalności na rzecz naszych Klientów. Naszą ambicją jest, aby Klienci otrzymali produkt najwyższej jakości, maksymalnie realizujący zamierzone cele.
Potrafimy szybko i adekwatnie reagować na potrzeby rynku i Klientów. Skuteczność naszych działań, elastyczność i umiejętność rozpoznania potrzeb Klientów spowodowały, że po latach pracy możemy poszczycić się bogatym pakietem przeprowadzonych przez nas akcji, zorganizowanych imprez, opracowanych reklam, a także współpracą z wieloma bardzo poważnymi i - co ważniejsze - zadowolonymi z naszych usług Klientami w całym kraju.